Hukuk Forum NET

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Öğretmenim bana hakaret etti

Armanm

Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba 10.sınıf öğretmenim bana ciddi olarak mal dedi ve sınıfın alay konusu oldum arkadaşlarım şikayet et diye ısrar ediyorlar ve şahit olacaklarını söylüyorlar nası bir yol izleyebilirm

Değerli kardeşim, adli işlem vs. başlatmadan önce okul müdürü ile bir görüşün derim. Olayın elbette bir cezai boyutu var. Bir de öğretmenlik disiplin ilkelerine de aykırılık var. Cezai olarak suç duyurusunda da bulabilirsin savcılığa ancak ilk önce okul müdürüne durumu izah et derim. Anladığım kadarıyla 10.sınıfsın. Okul içinde bu sorunu çözebilirsin. Bütün bu aşamaları geçtikten sonra senin için artık çekilmez hale geliyorsa, hakaretler devam eder, dövme olayı olursa, vakit kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin.

FukukForum.NET

HukukForum.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

İletişim Gizlilik politikası

Konuyu görüntüleyenler

• Üst Alt