Hukuk Forum NET

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Eşimin üstüne olan banka hesaplarına kendi adıma yatırdığım parayı eşim boşanma aşamasında çekti.

anderson5

Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Sayın Hukukçular,
10 yıllık evli bir çiftiz,eşim boşanma istediğini söyledi,ben eşimi sevdiğim için boşanmak istemediğimi söyledim ve bir türlü ikna edemedim.Boşanmasın diye evlilik öncesi kendi adına aldığı eve aile konut serhi koyduğumu boşanma sonuclanan kadar satamayacağını ve evlilik öncesi almış olduğu evin peşinatını evlilikten önce verdi ( bir kısmınıda ben kendisine vermiştim )kalan tutarıda kredi çekti ve bu kredinin büyük bir bölümünü evliliğimiz sırasında ödedik,benim de evlilik sonrası ödenen kredilerde kanunen hakkım olduğunu belirtim,eğer boşanacaksak bu kanuni hakkımı talep edeceğimi de kendisine söyledim.Kendisi bu konuşmamızın ertesi günü, ,birikimlerimi tuttuğum ve yatırımlar yaptığım ( borsa da hisse senedi alım satım yaptığım hesaplar ) ve onun adına olan hesapların hepsinin şifresini değiştirip bana ait olan nakit para ve hisse senedlerine el koydu.Ben şimdi hesaplara girip işlem yapamıyorum.Hesap onun adına olduğu için .Şuan boşanma davası açmadı henüz ama dava öncesi hesaptaki paraları ve hisseleri boşaltacağından korkuyorum nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olurmusunuz rica etsem.Şimdiden tüm yardımlarınız için teşekkür ediyorum.Saygılarımla.

DİKKAT!

Üye olmayanlar hiçbir şekilde forum etkinliklerimize başvuruda bulunamaz; Forum içerisinde uygunsuz, cinsel, hakaret edici veya hukuka aykırı mesajların gönderilmesi yasaktır. Forumdaki mesajların tamamını okumak mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Foruma üye olarak yukarıda belirtilen içeriklere sahip mesaj göndermeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikası Hizmet Şartları

Konuyu görüntüleyenler

• Üst Alt