Hukuk Forum NET

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Geçtiğimiz hafta bir trafik kazası geçirdim!

Mehmet D.

Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba dostlar,

Geçtiğimiz hafta bir trafik kazası geçirdim ve bu süreçte tazminat alma konusunda biraz kafam karışık. Kazayı anlatmak biraz zor olsa da, bu konuda rehberlik almak istiyorum.

Yani, birkaç gün önce işten eve dönüyordum ve kavşakta kırmızı ışıkta duran bir aracın arkasında bekliyordum. Aniden, arkadan gelen bir araç kavşağa girmeden önce benim aracıma çarptı. Şok içindeydim ve hemen aracı kenara çektim. Neyse ki, herhangi bir ciddi yaralanma olmadı ama aracımda önemli miktarda hasar meydana geldi.

Şimdi, trafik kazasında tazminat almak için gereken adımları öğrenmek istiyorum. Bu sürecin nasıl işlediği hakkında çok fazla bilgim yok ve bu yüzden biraz endişeliyim. Belki de trafik kazası sonrası tazminat alma sürecinde yaşanabilecek olası zorluklar hakkında da bilgi alabilirim.

Deneyimli üyelerin tecrübelerini ve önerilerini paylaşarak bana yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Teşekkürler.

DİKKAT!

Üye olmayanlar hiçbir şekilde forum etkinliklerimize başvuruda bulunamaz; Forum içerisinde uygunsuz, cinsel, hakaret edici veya hukuka aykırı mesajların gönderilmesi yasaktır. Forumdaki mesajların tamamını okumak mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Foruma üye olarak yukarıda belirtilen içeriklere sahip mesaj göndermeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikası Hizmet Şartları

Konuyu görüntüleyenler

• Üst Alt