Neler yeni
"Hukuk Forumu - Hukuk Dünyasına Açılan Kapınız"

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Bilgim dışında tapuda işlem yapılması sorunu?

Derya Deniz

Yeni Üye
Merhabalar,
bu sabah tapu müdürlüğünden şu şekilde bir SMS geldi “Adınıza kayitli tasinmaz uzerinde Çankaya Tapu Müdürlüğu'nde XXX sıra no ile Tapu Kaydı (Hisse) islemi yapılmaktadır. “ben herhangi bir işlem yapmadım Sahip olduğum tapu da başka hissesi olanlar da var Yani binada 10 daire var ve 9 başka hisse de var Benim hissem üzerinden nasıl işlem yapılır? tapu müdürlüğünü, kaymakamlık vs her yeri aradım fakat hiçbiri telefonu açmıyor, ulaşmak imkansız. ne yapmam lazım lütfen bir akıl verin. şimdiden teşekkür ederim
 

HukukForum.NET - UYARI!

Forumlarda arama yapmadan soru veya yorum eklemeyiniz. - Kısa Mesaj ile hukuki soru sormayınız. Türkçe yazım kurallarına özen gösteriniz. - Cümlelerinize büyük harf ile başlayınız, başlık ve iletilerinizin tamamını büyük harflerle yazmayınız. - Konularınızı doğru kategoride açmaya özen gösteriniz. - Başlıklarınızda "Acil, Lütfen Yardım, İmdat, Slm, Mrb" gibi kelimeler kullanmayınız. - Kurallara aykırı davranan üyeler ve forumları kilitlenecektir.

Gizlilik Politikası Forum Kuralları

Konuyu görüntüleyenler

Üst